O nas

Pomoc prawną jako radcowie prawni świadczymy od 2012 r. Nasza aktywność zawodowa oraz bezpośredni kontakt z ludźmi pozwalają trafnie definiować problemy z jakimi zwracają się do nas potrzebujący pomocy prawnej. Profesjonalne podejście do każdej sprawy świadczy o naszej odpowiedzialności oraz zaangażowaniu w to co robimy.

Za nadrzędne w wykonywanym zawodzie przyjmujemy zadowolenie naszych klientów. Wasz sukces jest naszą satysfakcją. Każdego, kto zwraca się do nas o pomoc prawną traktujemy indywidualnie, z najwyższym szacunkiem, oferując oczekiwany poziom obsługi. Każda nowa sprawa jest dla nas zawodowym wyzwaniem, a już przerobiona, dostarcza nam kolejnych doświadczeń w wielu dziedzinach prawa. Nieustanie podnosimy swoje kwalifikacje poprzez udział w kursach, szkoleniach, a także poprzez samokształcenie.

725A7971-Edit.jpeg

725A7919-Edit.jpeg
725A7947-Edit.jpeg

Jako Kancelaria oferujemy kompleksową obsługę prawną podmiotów gospodarczych, jednostek samorządu terytorialnego oraz innych podmiotów administracji publicznej, szpitali, spółdzielni, stowarzyszeń i fundacji. Świadczymy także pomoc dla klienta indywidualnego z każdej dziedziny prawa. Dzięki naszym klientom możemy spełniać się zawodowo.

Nasze atuty:

  • długoletnie doświadczenie z szeroko pojętego prawa administracyjnego i samorządowego poparte praktyką, ponadto z prawa gospodarczego, cywilnego, rodzinnego i opiekuńczego
  • świadczenie usług osobiście i wyłącznie przez radców prawnych
  • znajomość zagadnień związanych z pozyskiwaniem środków unijnych
  • elastyczne formy świadczenia usług prawnych: dyżury, porady telefoniczne, mailowe
Pl. Wolności 12, 46-100 Namysłów,
tel./fax: 77 455 20 46
Logo OIRP

Jesteśmy członkiem
Krajowej Izby Radców Prawnych

Przewiń do góryPrzewiń do góry